Reference

RangeVision 3D

Produktový web pro 3D scanner

Projekt

Web, profesionální produktové foto i videa. To vše za 3 měsíce...

Analysis

Projekt jsme tradičně zahájili analýzami. Kromě klíčových slov jsme se soustředili na konkurenci, zejména z východních zemí. Zpracovali jsme i podrobnou dokumentaci, která do našich projektů vnáší pořádek a mantinely pro práci vývojářů.

Analýza konkurence

Analýza konkurence

Analýza klíčových slov

Analýza klíčových slov

Projektová dokumentace

Projektová dokumentace

Wireframes

Drátěné modely připravujeme jako součást dokumentace. Nejraději je děláme s ostrými texty, což se tady díky podkladům od klienta podařilo. Wireframy dávají dobrou představu o layoutu, funkcích webu a odladíme díky nim plno detailů. Navíc grafici wireframy milují!

Webdesign

Design webu reflektuje technické zaměření produktu, přitom ale i jeho nekomplikovanost a srozumitelnost. Pracujeme s firemní červenou barvou a celý webdesign je samozřejmě plně responsivní.

Důvěryhodný produktový web vyžaduje kvalitní fotografie! Proto jsme se postarali o profesionální produktové foto i videa. Video jsme připravili rovnou v několika verzích – kratší,  komprimované pro web a dvě verze pro firemní prezentace a veletrhy.

Responzivní design

Responsivní webdesign pro nás není jen ohrané zaklínadlo. Snažili jsme se vše vyladit k opravdu bezchybnému použití na mobilech i tabletech, které vede uživatele ke konverzi stejně dobře, jako desktop verze.

Souhrn

Přestože celý projekt nebyl pouze o samotném webu, podařilo se vše zvládnout za rozumnou cenu a stihli jsme to za 3 měsíce!

Cena projektu

Cena projektu

220 000 Kč

Délka výroby

Délka výroby

3 měsíce

Kontakt

Věříme, že máte zájem s námi probrat váš on-line business. Těšíme se na to! Napište nám prosím zprávu a my se ozveme co nevidět.

Nebo nám rovnou volejte (ideálně v běžné pracovní době).

Kontaktní formulář

  1. *
  2. *
  3. *