Reference

ESOX Brno

Web pro brněnskou stavební společnost

Projekt

I web stavební firmy si zaslouží moderní design a kvalitní UX na mobilních zařízeních!

Analysis

V rámci analýzy jsme pro ESOX proklepli konkurenci, zpracovali k tomu přehledný výstup a připravili wireframes – drátěné modely nového webu.

Analýza webu

Analýza webu

Analýza konkurence

Analýza konkurence

Projektová dokumentace

Projektová dokumentace

Wireframes

Wireframes vznikaly v úzké spolupráci s klientem a copywriterem, takže jsme mohli pracovat už s ostrými texty. Tak to máme nejraději, protože už nás ve fázi designu webu nic nepřekvapí.

Web je přece o efektivní prezentaci obsahu!

Webdesign

Design webu ctí logomanuál, drží se čistého rukopisu a vyladěné typografie. S fotografiemi tu pracujeme jen omezeně, takže design bylo potřeba opřít o jiné prvky. To se podařilo a klient, který se sám o design zajímá je s novým webem spokojený.

Responzivní design

Dobrý dojem z čistého designu bylo potřeba zachovat i na mobilních zařízeních. A přitom zachovat bezchybnou funkčnost a použitelnost. Responzivní webdesign nebereme na lehkou váhu!

Souhrn

Spolupráci s ESOX jsme si užili! Ano, celé se to trošku protáhlo – ve stavebnictví se teď nikdo zrovna nenudí a čas na nový web si klient nehledal snadno. Ale výsledek je super, co myslíte?

Cena projektu

Cena projektu

150 000 Kč

Délka výroby

Délka výroby

6 měsíců

Kontakt

Věříme, že máte zájem s námi probrat váš on-line business. Těšíme se na to! Napište nám prosím zprávu a my se ozveme co nevidět.

Nebo nám rovnou volejte (ideálně v běžné pracovní době).

Kontaktní formulář

  1. *
  2. *
  3. *