Reference

Tuřanská beseda

Webová stránka tradiční brněnské restaurace Tuřanská beseda

Projekt

Jak přivést uživatele webu na poctivou kuchyni a dobré pivo do Tuřanské besedy

Analysis

Web restaurace by měl uživatele přesvědčit k navštěvě. A ideálně podpořit jeho chutě. Koncept nového webu vznikal z rozhovorů s majitelem, ale i z rychlé analýzy klíčových slov. Díky ní jsme třeba vypsali jídelníček hned na homepage.

Analýza webu

Analýza webu

Analýza klíčových slov

Analýza klíčových slov

Wireframes

Wireframy s ostrými texty pomohly ujasnit si koncept webu nám i klientovi. Tvoříme je vždy jako součást analytických prací. Grafik se pak může soustředit na skvostný design a má z čeho vycházet.

Webdesign

Nosným prvkem webu jsou profesionální fotografie. Dojem příjemného prostředí a poctivého jídla navozují dokonale. K nim jsme vyladili jednoduchý, čistý design – respektuje logomanuál a dává fotografiím vyniknout.

 

Responzivní design

Web restaurace, potažmo denní menu je typický obsah zobrazovaný na mobilech. Responsive jsme proto vyladili tak, aby mobilní uživatele chytil a nabídl jim bezproblémové UX.

Souhrn

S velmi rozumným rozpočtem se nám podařilo vytvořit důstojný a skvěle fungující web. Tradiční restauraci Tuřanská beseda dělá dobré jméno a přivádí nové hosty.

Cena projektu

Cena projektu

100 000 Kč

Délka výroby

Délka výroby

3 měsíce

Kontakt

Věříme, že máte zájem s námi probrat váš on-line business. Těšíme se na to! Napište nám prosím zprávu a my se ozveme co nevidět.

Nebo nám rovnou volejte (ideálně v běžné pracovní době).

Kontaktní formulář

  1. *
  2. *
  3. *