Reference

ZAPI service

ZAPI service – katalog produktů a nabídka služeb

Projekt

Od konzultací, analýz až po tvorbu webu s technickým sortimentem

Analysis

Klient původně web něměl, takže jsme stavěli na zelené louce. Ale to není na škodu! Koncept webu vyšel z několika pečlivých analýz. A protože jde o čistě technický sortiment, byla potřeba intenzivní spolupráce s několika zástupci firmy.

Součásí analytických prací jsou i wireframes a projektová dokumentace.

Analýza konkurence

Analýza konkurence

Analýza klíčových slov

Analýza klíčových slov

Projektová dokumentace

Projektová dokumentace

Wireframes

Drátěné modely webu – wireframes – jsme samozřejmě nevynechali ani tady. Skvěle nám pomohly domyslet architekturu frontendu a klient dostal dobrou představu o výsledném webu.

Webdesign

Díky pečlivě zpracovaným wireframům měl grafik celkem snadnou práci. Chtěli jsme zachovat jednoduchý, technický design a nevymýšlet složité grafické kreace.

Responzivní design

Web je plně responzivní a vyladěný tak, aby uživatelé mobilů i tabletů mohli web plynule používat bez zádrhelů a pochybností – pěkně jedním palcem, jako v mobilních aplikacích.

Souhrn

Výsledkem je povedená prezentace, kdy se uživatel snadno naviguje k cíli a dostává i podrobné technické informace pěkně srozumitelně a přehledně.

Cena projektu

Cena projektu

140 000 Kč

Délka výroby

Délka výroby

5 měsíců

Kontakt

Věříme, že máte zájem s námi probrat váš on-line business. Těšíme se na to! Napište nám prosím zprávu a my se ozveme co nevidět.

Nebo nám rovnou volejte (ideálně v běžné pracovní době).

Kontaktní formulář

  1. *
  2. *
  3. *