Digitální analytika, audity a optimalizace webu

Digitální prostředí má dnes nesmírné možnosti měření, analytiky a vyhodnocování. Využíváte tyto mocné nástroje na plno. Že ne?! Pak si necháváte ujíždět vlak a vaše konkurence už možná jede v první třídě.

Bez precizního měření bloudíte v mlze domněnek a ztrácíte peníze

Bez precizního měření bloudíte v mlze domněnek a ztrácíte peníze

Jak analyzujeme weby?

Webová analytika a audit webu

Cílem je dokonale pochopit chování uživatelů vašeho webu, odhalit slabá místa a nevyužité příležitosti. Používáme paletu měřících nástrojů, včetně heatmap a uživatelského testování.

Data umíme nejen sbírat, ale hlavně odborně vyhodnotit a zařídit odpovídající úpravy webu. Vyhodnocení měření můžeme zpracovat jako ucelenou dokumentaci. Tyto práce se obvykle rychle zaplatí, protože mají přímý vliv na konverze.

Analýza klíčových slov

Bez pořádné klíčovky nelze dělat účinný obsah a SEO optimalizaci. Potřebujeme vědět, jak uživatelé vyhledávají ve vašem oboru. Připravujeme pečlivé, klasifikační analýzy, žádné automatizované bezcenné exporty, jak to běžně dělají u konkurence.

Ale pozor, klíčovkou to nekončí! Je potřeba analyzovat konkurenci, chování uživatelů na současném webu a proklepnout si vaše zákazníky pomocí správně vedených rozhovorů, nebo dotazníků.

Audit reklamních kampaní

Sypete peníze do kampaní, ale z ROI moc nadšení nejste? Umíme prověřit efektivitu a kvalitu vaší PPC reklamy, e-mailingu, nebo social media marketingu. Dáme doporučení, co zlepšit, upravit, co nového zkusit. Nebo naopak radši zastavit.

Analýza konkurence

Jak si stojí vaši milí konkurenti v on-linu? Co dělají lépe a kde by vás mohli předběhnout? Kde vám dávají prostor k získání výhody? To vše odhalí analýza konkurence. Je zcela nezbytná při startu nového projektu v konkurenčním oboru!

Digital business intelligence

Tady už to začíná být pěkně vzrušující. Prodejní statistiky z vašeho ERP umíme napasovat na data z webové analytiky a pátrat po drahocenných objevech. Několik dimenzí vstupních informací propojených správným způsobem může přinést návod na lepší rozhodování, zefektivnit marketing a posunout váš byznys o level výš.

Kontakt

Věříme, že máte zájem s námi probrat váš on-line business. Nechte nám na sebe kontakt a my se ozveme co nevidět.

Nebo nám rovnou volejte (ideálně v běžné pracovní době).

Kontaktní formulář