Konzultace
on-line aktivit

Mnoho firem má s on-linem nedostatek zkušeností. Třeba i vy jste jej doposud nemuseli moc řešit, a mezitím vám ujel vlak. Poskytujeme proto i kompletní outsourcing marketingových aktivit a konzultace s cílem dostat vás v on-linu do hry.

Pomůžeme kontrolovat i vaše interní zaměstnance a zdokonalovat marketingový tým.

Staneme se vaším on-line oddělením, nebo vám ho pomůžeme vybudovat

Staneme se vaším on-line oddělením, nebo vám ho pomůžeme vybudovat

Co nabízíme v rámci konzultací?

Audit marketingového mixu

Zrevidujeme, co v on-line marketingu děláte a jak. Vyhodnotíme efektivitu, upozorníme na nedostatky a navrhneme efektivnější postupy, nebo komplet novou strategii. Nevhodně vynakládané peníze alokujeme na smysluplnější aktivity.

Audit reklamních kampaní

Nejste zrovna nadšení z ROI vašich reklamních kampaní? Nechejte nás nahlédnout do historie kampaní a do měřících nástrojů. Možná odhalíme nedostatky a pomůžeme návratnost vašich nákladů zlepšit. Nebo vymyslíme něco smysluplnějšího.

Digitální komunikační strategie

Strategie dá jasný směr a rámec marketingovým aktivitám, aby neuhýbaly od cíle. Na základě analýzy a konzultací s vámi stanovíme cíle, nástroje a aktivity v on-line prostředí. Strategii pak můžeme kompletně realizovat, ale může podle ní fungovat i váš interní marketing, nebo agentura.

Realizace marketingových aktivit, měření a reporting

Na základě stanovené strategie zařídíme všechny marketingové aktivity, nebo jen část z nich. Vždy ale jejich průběh a výsledky měříme, vyhodnocujeme a vám prezentujeme to podstatné – výsledky.

Kontakt

Věříme, že máte zájem s námi probrat váš on-line business. Nechte nám na sebe kontakt a my se ozveme co nevidět.

Nebo nám rovnou volejte (ideálně v běžné pracovní době).

Kontaktní formulář