On-line marketing

Bez správné podpory vám web nepřivede mnoho zákazníků. Nemusíte vědět jak na to, to je naše práce. Navrhneme kompletní digitální strategii, zařídíme efektivně PPC kampaně, e-mailing a další. Ale možná to bude spíš video. Uvidíme.

Online marketing zařídíme, nebo jen pohlídáme kvalitu vašich marketérů

Online marketing zařídíme, nebo jen pohlídáme kvalitu vašich marketérů

Co nabízíme v rámci on-line marketingu?

On-line marketingová strategie

Strategie je základ. Umíme od vás získat potřebné informace a podle vašich očekávání a možností navrhnout plán a rozsah marketingových aktivit. Strategií se pak mohou řídit vaši internisté, externí dodavatelé, ale nejraději se o vše postaráme sami. Každopádně už to nebude střelba od pasu.

PPC kampaně

PPC reklama může být účinným nástrojem a lze to celkem dobře vyhodnocovat. Doba je ale rychlá a dělat PPC efektivně, to není jako práce s buzolou. Chce to profesionála! Jinak prostě jen házíte bankovky do skartéru. Umíme pokrýt PPC v systému Adwords i Sklik.

Bannery a video

Display stále žije a může dobře fungovat nejen jako součást remarketingu. Bannery děláme čtveraté, obdelníkové i blikající. Statické, dynamické a responzivní.

Video je mimořádně mocný nástroj! A s klesající ochotou celé populace k namáhavému čtení písmenek získává stále větší váhu. Pojďme něco natočit! Máme na to lidi i kameru. Klapka…

Webová analytika

Analytika je nuda, ale naštěstí máme pár geeků, které to baví, a mají to v malíčku. Bez přesného, promyšleného a správně nastaveného měření je celý digitál k ničemu. A naopak – s kvalitní analytikou máte eso v rukávu. Tím se neoblomně řídíme a vás se o tom rádi pokusíme přesvědčit.

SEO

Nikdo moc netuší, co to SEO vlastně je, ale každý zná aspoň jednoho SEO odborníka. My známe hned dva, takže jsme o dost napřed. Díky tomu dokážeme optimalizovat nejen tradiční on-page SEO faktory, ale i záludné technické SEO. Tedy indexaci, kanonizaci, prevenci 404 a precizně vyladěný sitemap.

Na základě analýzy klíčových slov navrhneme strategii SEO optimalizace a tvorby vhodného obsahu, aby váš web v SERPu exceloval.

Reporting a audit kampaní

Investované peníze se musí vyplatit. Proto pečlivě měříme a vyhodnocujeme všechny marketingové aktivity a výsledky pravidelně reportujeme. Nebojte, nebudeme vás strašit nepřehlednými tabulkami. Prezentujeme to podstatné, jasně a srozumitelně.

Kontakt

Věříme, že máte zájem s námi probrat váš on-line business. Nechte nám na sebe kontakt a my se ozveme co nevidět.

Nebo nám rovnou volejte (ideálně v běžné pracovní době).

Kontaktní formulář