Webové prezentace na míru

Neprodáváme žádná hotová řešení. Každý web tvoříme tak, aby odpovídal vaší cílové skupině a cílům vašeho byznysu. Tomu předchází pečlivé analýzy a konzultace.

Využijte potenciál webu na maximum!

Využijte potenciál webu na maximum!

Jak děláme weby?

Analýza klíčových slov

Potřebujeme vědět, jak uživatelé hledají váš sortiment a tomu přizpůsobit strukturu a obsah webu. Děláme pečlivé, klasifikační klíčovky, nikoliv jen automatizované bezcenné exporty, jak to často vidíme u konkurence.

Ale pozor, klíčovkou to nekončí! Je potřeba analyzovat konkurenci, chování uživatelů na současném webu a proklepnout si vaše zákazníky pomocí správně vedených rozhovorů, nebo dotazníků.

Komunikační struktura webu

Vyhodnotíme analýzy a můžeme se pustit do návrhu struktury a obsahové strategie webu. Správně postavený web pak dává uživateli relevantní obsah a bez slepých uliček jej vede ke konverzi.

Tvorba obsahu/copywriting

„Obsah je král“ platí víc než kdy jindy. Ať už jsou to produktové popisky, nebo příběh vaší firmy. Bez správného obsahu se u vás návštěvník dlouho neohřeje. Umíme zajistit celý proces tvorby obsahu, včetně smysluplných textů, videí, nebo fotografie. Bude-li třeba, zrevidujeme i váš stávající obsah. Obsah je král!

Návrh UX a wireframe

Teď už je čas přemýšlet o uživatelském rozhraní webu. Používáme letité zkušenosti a osvědčené postupy. Uživatel se musí stále perfektně orientovat a zároveň být navádět správným směrem k požadované konverzi.

Výstupem jsou wireframes (drátěné modely) jednotlivých stránek a průvodní dokumentace. Po této fázi lze projekt předat designérovi a vývojářům.

Webdesign a grafické práce

Design musí především fungovat, nemusí se vám líbit. Kombinujeme fungující principy s vlastní invencí. Uživatele chceme zaujmout, a přitom udržet jeho pozornost na cestě ke konverzi.

Naši grafici jsou čistokrevní webdesignéři se srdcem umělce a hlavou chirurga.

Frontend development – kódování

Dokonaný design je potřeba rozhýbat a připravit z něj frontend webu – to, co uživatel vidí a na co kliká. Responzivní design bereme jako standard, web musí být použitelný na všech zařízeních.

Používáme vždy aktuální technologie HTML, CSS a Javascripty.

Vývoj backendu a implementace

Na řadu přichází programátoři, vývoj funkcí na míru, databáze a synchronizace. Používáme PHP, MYSQL, API a hektolitry espressa. Klademe důraz na uživatelskou přívětivost administrace a co lze, automatizujeme.

Spuštění webu

Nejnapínavější fází procesu je vždy ostrý start. Máme daný checklist důležitých věcí, které je potřeba pohlídat. Mimo jiné třeba přesměrování starých url adres, jde-li o redesign. Správné indexování a případné problémy sledujeme pomocí vysoce sofistikované umělé inteligence od Googlu. Systém pak nezapomínáme pravidelně aktualizovat.

Analytika a optimalizace

Spuštěním to jen začíná. Abyste z webu vytěžili opravdu maximum, je potřeba vše pečlivě měřit a posbíraná data analyzovat. Na základě toho pak děláme rozhodnutí a úpravy webu. To doporučujeme dělat v pravidelných intervalech, aby web procházel postupnou evolucí a konverzní poměr stoupal do nebes.

On-line marketing

Vyladěný web je potřeba pustit do světa! Rádi se vám postaráme o ppc kampaně, e-mailing i social. Není nám cizí ani zaklínadlo jménem SEO. Naopak! Důležité zásady SEO zohledňujeme už při samotném návrhu a technickém řešení webu (technické SEO). Po jeho spuštění pak můžeme dále optimalizovat.

Reference

ZAPI service – katalog produktů a nabídka služeb

Více o projektu

Webová stránka tradiční brněnské restaurace Tuřanská beseda

Více o projektu

Web pro brněnskou stavební společnost

Více o projektu

Kontakt

Věříme, že máte zájem s námi probrat váš on-line business. Těšíme se na to! Napište nám prosím zprávu a my se ozveme co nevidět.

Nebo nám rovnou volejte (ideálně v běžné pracovní době).

Kontaktní formulář

  1. *
  2. *
  3. *